Project Manager

ionicons-v5-j Project Management ionicons-v5-n Białystok

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami E-commerce, poprzez planowanie, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt,
  • wdrażanie dobrych praktyk wspierających realizację procesu.

Wymagane umiejętności

  • minimum roczne doświadczenie w branży E-commerce i/lub IT,
  • znajomość metodologii projektowych: technologii i zasad projektowania dla E-commerce,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą kilku projektów jednocześnie,
  • doświadczenia w zbieraniu wymagań biznesowych/projektowych,
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • duża samodzielność i łatwość podejmowania decyzji,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • dużą swobodę działania,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • udział w eventach związanych z Magento,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze, w centrum Białegostoku.